Onze bed & breakfast “La vie en rose” is nabij de Semois en aan de rand van het bos van de abdij van Orval gelegen. Het bestaat uit een slaapkamer voor 2 personen, die indien nodig kan worden uitgebreid tot een familiesuite.
Als echte Gaumees, zijn wij fervente en stevige wandelaars die u graag verwelkomen en begeleiden op de mooiste paden van de Gaume.
De troeven van onze Bed & Breakfast:
– Ons devies: « La vie au vert » (het leven in groen) voor “La vie en rose”.
– De ontvangst: U voelt u meteen op uw gemak. Ons huis biedt slechts één slaapkamer met een suite voor een stel, een familie of vrienden (maximaal 4 personen).
– Ontbijt: bereid door de eigenaar zal gastronomisch, biologisch en zeer gevarieerd zijn (al onze producten zijn vers en uit onze tuin, ons kippenhok en lokale producenten).
– Onze tuin: u kunt genieten van een privéterras, onze tuin, onze moestuin en onze pottenbakkerij bezoeken, evenals een kleine speeltuin voor kinderen.
– Het ontwerpen van persoonlijke wandelingen of fietstochten over afstanden van 5 km, 10, 15 … 50 km vanaf het huis naar het platteland en de aangrenzende bossen.
– De ontdekking van het historisch, geografisch en natuurlijk erfgoed door de baas, verliefd op onze zachte Gaume.